B32529C3103K189 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | B32529C3103K189 |
Popis | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10000 pF Filmový kondenzátor 160V 250V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | B32529C3103K189 Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Způsob montáže Průchozí otvor |
Řada | Pouzdro |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Velikost / rozměry 0,287" D x 0,098" Š (7,30mm x 2,50mm) |
Stav součásti Aktivní | Výška při usazení (max) 0,256" (6,50mm) |
Kapacita | Koncovka PC vývody |
Tolerance ±10% | Rozteč přívodů 0,197" (5,00mm) |
Střídavé jmenovité napětí 160V | Aplikace Automobilový ; EMI, Potlačení RFI |
Stejnosměrné jmenovité napětí 250V | Stupeň ochrany AEC-Q200 |