B32529C0105K000
Číslo produktu DigiKey
495-2470-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32529C0105K000
Popis
CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Filmový kondenzátor 40V 63V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32529C0105K000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,177" Š (7,30mm x 4,50mm)
Výška při usazení (max)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
40V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
63V