B32024A3105M000
Číslo produktu DigiKey
495-3813-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32024A3105M000
Popis
CAP FILM 1UF 20% 1.5KVDC RADIAL
Podrobný popis
1 µF Filmový kondenzátor 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B32024A3105M000 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Velikost / rozměry
1,240" D x 0,866" Š (31,50mm x 22,00mm)
Výška při usazení (max)
1,437" (36,50mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
1,083" (27,50mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Stejnosměrné jmenovité napětí
1500V (1,5kV)