B32023A3224M000
Číslo produktu DigiKey
495-3803-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32023A3224M000
Popis
CAP FILM 0.22UF 20% 1.5KVDC RAD
Podrobný popis
0.22 µF Filmový kondenzátor 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B32023A3224M000 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Velikost / rozměry
1,043" D x 0,472" Š (26,50mm x 12,00mm)
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Stejnosměrné jmenovité napětí
1500V (1,5kV)