B32021A3472M026
Číslo produktu DigiKey
495-B32021A3472M026-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32021A3472M026
Popis
FILM CAP Y2 MKP 4.7NF 20% 300VAC
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4700 pF Filmový kondenzátor 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,197" Š (13,00mm x 5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC piny - dlouhé vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Aplikace
EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
1500V (1,5kV)