B32021A3472K000
Číslo produktu DigiKey
495-4839-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32021A3472K000
Popis
CAP FILM 4700PF 10% 1.5KVDC RAD
Podrobný popis
4700 pF Filmový kondenzátor 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B32021A3472K000 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,197" Š (13,00mm x 5,00mm)
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Stejnosměrné jmenovité napětí
1500V (1,5kV)