AVRM1005C6R8NT331N
Číslo produktu DigiKey
445-174352-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174352-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174352-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVRM1005C6R8NT331N
Popis
VARISTOR 6.8V 24A 0402
Podrobný popis
6.8 V 24 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
8.84 V
Nárazový proud
24 A
Řada
Energie
0,008J
Kapacita při kmitočtu
33 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
3.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
4.76 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (typické)
6.8 V