AVRM0603C080MT101N
Číslo produktu DigiKey
445-174341-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174341-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174341-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVRM0603C080MT101N
Popis
VARISTOR 8V 4A 0201
Podrobný popis
8 V 4 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AVRM0603C080MT101N Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
9.6 V
Nárazový proud
4 A
Řada
Energie
0,01J
Kapacita při kmitočtu
100 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Napětí varistoru (min)
6.4 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (typické)
8 V