AVRL101D3R3FTA
Číslo produktu DigiKey
445-181646-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-181646-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-181646-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVRL101D3R3FTA
Popis
VARISTOR 27V 500MA 0402
Podrobný popis
27 V 500 mA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AVRL101D3R3FTA Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
32.4 V
Nárazový proud
500 mA
Řada
Energie
0,01J
Kapacita při kmitočtu
3.3 pF @ 1 MHz
Maximální stejnosměrné napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
21.6 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
27 V