AVRH10C101KT1R2YE8
Číslo produktu DigiKey
445-AVRH10C101KT1R2YE8TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-AVRH10C101KT1R2YE8CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-AVRH10C101KT1R2YE8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVRH10C101KT1R2YE8
Popis
VARISTOR 120V 300MA 0402
Podrobný popis
120 V 300 mA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Energie
0,007J
Výrobce
TDK
Počet obvodů
1
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
1.23 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
70 V
Třída
Automobilový průmysl
Napětí varistoru (min)
100 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (typické)
120 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (max)
110 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Nárazový proud
300 mA