AVRF060X100LT242
Číslo produktu DigiKey
445-AVRF060X100LT242TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-AVRF060X100LT242CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-AVRF060X100LT242DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVRF060X100LT242
Popis
FILTER 10PF ESD SMD
Podrobný popis
EMI filtr Objednávka Kanál C = 10pF 0201 (0603 metrický)
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Výrobce
TDK
Aplikace
Audio
Řada
Jmenovité napětí
7V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Hodnota útlumu
20dB při 2,4GHz
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Hodnoty
C = 10pF
Výška
0,012" (0,30mm)