AVR-M2012C390KT6AB
Číslo produktu DigiKey
445-2549-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2549-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2549-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVR-M2012C390KT6AB
Popis
VARISTOR 39V 100A 0805
Podrobný popis
39 V 100 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AVR-M2012C390KT6AB Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
100 A
Energie
0,3J
Kapacita při kmitočtu
430 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
28 V
Třída
Automobilový průmysl
Napětí varistoru (min)
35 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (typické)
39 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (max)
43 V