AVR-M2012C120MT6AB
Číslo produktu DigiKey
445-2547-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2547-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2547-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVR-M2012C120MT6AB
Popis
VARISTOR 12V 60A 0805
Podrobný popis
12 V 60 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AVR-M2012C120MT6AB Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
14.4 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
60 A
Řada
Energie
0,2J
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
1000 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
7.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
9.6 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
12 V