AVR-M1005C080MTABB
Číslo produktu DigiKey
445-2533-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2533-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2533-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVR-M1005C080MTABB
Popis
VARISTOR 8V 3A 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 V 3 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
9.6 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
3 A
Řada
Energie
0,02J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
100 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
6.4 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
8 V