AVR-M0603C120MTAAB
Číslo produktu DigiKey
445-2558-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2558-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2558-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AVR-M0603C120MTAAB
Popis
VARISTOR 12V 1A 0201
Podrobný popis
12 V 1 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0201 (0603 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
14.4 V
Nárazový proud
1 A
Řada
Energie
0,01J
Kapacita při kmitočtu
33 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
7.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
9.6 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
12 V