ACT45B-220-2P-TL003
Číslo produktu DigiKey
445-3957-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3957-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3957-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACT45B-220-2P-TL003
Popis
CMC 22UH 200MA 2LN 1.2 KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1.2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACT45B-220-2P-TL003 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška (max)
0,118" (3,00mm)
Impedance při kmitočtu
1.2 kOhms @ 10 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Indukčnost při kmitočtu
22 µH @ 100 kHz