ZWS150BAF-15
Číslo produktu DigiKey
285-2012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZWS150BAF-15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ZWS150BAF-15 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
86%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Sdílení zatížení, PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
6,30" D x 2,95" Š x 1,46" V (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Napětí - výstup 1
15V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
10 A