ZUP36-24/U je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Skladem : 29
Katalogový list
0 ~ 36VDC Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj Digitální 0 ~ 24A Výstup 800W Vlastnosti Paměť, Programovatelný, Rozhraní RS232 a RS485
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP36-24/U
Číslo produktu DigiKey
285-1677-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZUP36-24/U
Popis
PWR SUP BENCH PROG 0-36V 864W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Velikost / rozměry
13,780" D x 5,512" Š x 4,882" V (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Výkon (W)
800W
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
0,02% + 20mV
Regulace napětí - vedení
1mV + 0,005%
Regulace napětí - zátěž
2mV + 0,005%
Napájecí napětí
85 ~ 265VAC
Regulace proudu - vedení
0,01% + 5mA
Regulace proudu - zátěž
0,07% + 10mA
Napětí - výstup
0 ~ 36VDC
Zvlnění
5mV
Proud - výstup
0 ~ 24A