ZUP20-10/U je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Skladem : 14
Katalogový list
0 ~ 20VDC Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj Digitální 0 ~ 10A Výstup 200W Vlastnosti Paměť, Programovatelný, Rozhraní RS232 a RS485
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP20-10/U
Číslo produktu DigiKey
285-1673-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZUP20-10/U
Popis
PWR SUP BENCH PROG 0-20V 200W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Velikost / rozměry
13,780" D x 4,882" Š x 2,756" V (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Výrobce
TDK-Lambda
Vlastnosti
Paměť, Programovatelný, Rozhraní RS232 a RS485
Řada
Výkon (W)
200W
Balení
Hromadné balení
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
0,02% + 12mV
Stav součásti
Zastaralé
Regulace napětí - vedení
1mV + 0,005%
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - zátěž
2mV + 0,005%
Napájecí napětí
85 ~ 265VAC
Regulace proudu - vedení
0,01% + 2mA
Počet výstupů
1
Regulace proudu - zátěž
0,01% + 5mA
Napětí - výstup
0 ~ 20VDC
Zvlnění
5mV
Proud - výstup
0 ~ 10A