XMS500SG
Číslo produktu DigiKey
285-2898-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XMS500SG
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
XMS500SG Modely
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
92%
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,09" D x 4,21" Š x 1,85" V (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
10.4 A