XMS500C6
Číslo produktu DigiKey
285-2892-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XMS500C6
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
XMS500C6 Modely
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
92%
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,09" D x 4,21" Š x 1,85" V (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
20.8 A