XMS5005Y
Číslo produktu DigiKey
285-2889-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XMS5005Y
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XMS5005Y Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
92%
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,09" D x 4,21" Š x 1,85" V (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
41.6 A