SCS120PW15
Číslo produktu DigiKey
285-1577-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCS120PW15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SCS120PW15 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
85%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
0°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,27" V (127,0mm x 76,2mm x 32,3mm)
Napětí - výstup 1
15V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
8 A