RWS300B24
RWS300B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS300B-24
Číslo produktu DigiKey
285-RWS300B-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RWS300B-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RWS300B-24 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
88%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
6,70" D x 4,02" Š x 1,61" V (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
24V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
12.5 A