RWS150B-48
Číslo produktu DigiKey
285-RWS150B-48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RWS150B-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
RWS150B-48 Modely
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
89%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
5,04" D x 3,70" Š x 1,61" V (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
3.3 A