RWS150B-28
Číslo produktu DigiKey
285-RWS150B-28-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RWS150B-28
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 151W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 28V 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
RWS150B-28 Modely
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
89,5%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Umožňuje vstup DC, PFC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
5,04" D x 3,70" Š x 1,61" V (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
28V
Schvalovací agentura
CSA, cUL, FCC, UL
Proud - výstup 1
5.4 A