RGC4W300W012A-003
Číslo produktu DigiKey
285-RGC4W300W012A-003-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGC4W300W012A-003
Popis
DC DC CONVERTER 9.6-48V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 5 ~ 28V 12,5A 9V - 53V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RGC4W300W012A-003 Modely
Kategorie
Výkon (W)
350 W
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
96%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 34-DIP, 7 přívodů
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,50" D x 1,95" Š x 0,53" V (38,1mm x 49,5mm x 13,5mm)
Napětí - vstup (max)
53V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
12,5A