RGB4W500W033A-001
Číslo produktu DigiKey
285-RGB4W500W033A-001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGB4W500W033A-001
Popis
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Vstup
Modely EDA/CAD
RGB4W500W033A-001 Modely
Kategorie
Výkon (W)
500 W
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
98%
Velikost / rozměry
1,95" D x 1,50" Š x 0,51" V (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
60V
Proud - výstup (max)
33A