PYQ75-36WS48
Číslo produktu DigiKey
285-PYQ75-36WS48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PYQ75-36WS48
Popis
DC DC CONVERTER 48V 75W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 48V 1,56A 9V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PYQ75-36WS48 Modely
Kategorie
Výkon (W)
75 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Balení
Nosič
Vlastnosti
Nastavitelný výstup
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
90%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,50" V (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Dodávaná velikost pouzdra
Čtvrt cihly
Proud - výstup (max)
1,56A