PYQ50-72WS24
Číslo produktu DigiKey
285-PYQ50-72WS24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PYQ50-72WS24
Popis
DC DC CONVERTER 24V 50W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 2,1A 14V - 160V Vstup
Modely EDA/CAD
PYQ50-72WS24 Modely
Kategorie
Výkon (W)
50 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
89%
Napětí - vstup (min)
14V
Napětí - vstup (max)
160V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,50" V (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Proud - výstup (max)
2,1A