PYQ50-72WS05
Číslo produktu DigiKey
285-PYQ50-72WS05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PYQ50-72WS05
Popis
DC DC CONVERTER 5V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 6A 14V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PYQ50-72WS05 Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Balení
Nosič
Vlastnosti
Nastavitelný výstup
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
83%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
14V
Pouzdro
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (max)
160V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,50" V (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Dodávaná velikost pouzdra
Čtvrt cihly
Proud - výstup (max)
6A