PYH200-72WS15
Číslo produktu DigiKey
285-PYH200-72WS15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PYH200-72WS15
Popis
DC DC CONVERTER 15V 200W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 13,5A 14V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PYH200-72WS15 Modely
Kategorie
Izolační napětí
4.2 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Základní deska, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
89%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Poloviční kostka
Napětí - vstup (min)
14V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Dodávaná velikost pouzdra
Poloviční kostka
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
13,5A
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Výkon (W)
203 W