PXD-M30-24WD12
Číslo produktu DigiKey
285-PXD-M30-24WD12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXD-M30-24WD12
Popis
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 12V -12V 1,25A, 1,25A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PXD-M30-24WD12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
Nastavitelný výstup
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
86,5%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 2
-12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1,25A, 1,25A