PFE300SA-48
Číslo produktu DigiKey
285-PFE300SA-48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE300SA-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 48V 6,3A 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PFE300SA-48 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Výrobce
TDK-Lambda
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
90%
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 11-DIP, Full Brick
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
48V
Napěťová regulace
96mV
Proud - výstup (max)
6,3A
Regulace zátěže
96mV
Výkon (W)
302 W