PFE1000FA-28/T
Číslo produktu DigiKey
285-2515-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE1000FA-28/T
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 1008W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 28V 36A 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
PFE1000FA-28/T Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
89%
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,94" Š x 0,53" V (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
28V
Napěťová regulace
56mV
Proud - výstup (max)
36A
Regulace zátěže
56mV
Výkon (W)
1008 W