PFE1000FA-12
Číslo produktu DigiKey
285-2512-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE1000FA-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 60A 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PFE1000FA-12 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Výrobce
TDK-Lambda
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
86%
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 21-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,94" Š x 0,53" V (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
48mV
Proud - výstup (max)
60A
Regulace zátěže
48mV
Výkon (W)
720 W