PFE1000FA-12/T
Číslo produktu DigiKey
285-2513-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE1000FA-12/T
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 60A 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
PFE1000FA-12/T Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
86%
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,94" Š x 0,53" V (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
48mV
Proud - výstup (max)
60A
Regulace zátěže
48mV
Výkon (W)
720 W