PAH350S24-28/T
Číslo produktu DigiKey
285-PAH350S24-28/T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAH350S24-28/T
Popis
DC DC CONVERTER 28V 350W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 12,5A 18V - 36V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
350 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Účinnost
88%
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Proud - výstup (max)
12,5A