PAF600F280-12/T
Číslo produktu DigiKey
285-1483-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAF600F280-12/T
Popis
DC DC CONVERTER 7.2-14.4V 600W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 7,2 ~ 14,4V 50A 200V - 400V Vstup
Modely EDA/CAD
PAF600F280-12/T Modely
Kategorie
Výkon (W)
600 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Účinnost
90%
Napětí - vstup (min)
200V
Napětí - vstup (max)
400V
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Proud - výstup (max)
50A