PAF600F24-28
Číslo produktu DigiKey
285-1482-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAF600F24-28
Popis
DC DC CONVERTER 28V 600W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 21,5A 19V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
PAF600F24-28 Modely
Kategorie
Výkon (W)
600 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Účinnost
90%
Napětí - vstup (min)
19V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Proud - výstup (max)
21,5A