PAF500F24-28
Číslo produktu DigiKey
285-1481-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAF500F24-28
Popis
DC DC CONVERTER 28V 500W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 18A 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAF500F24-28 Modely
Kategorie
Výkon (W)
500 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
90%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Celý brick
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
18A