KPSA15-12
Číslo produktu DigiKey
285-KPSA15-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KPSA15-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
KPSA15-12 Modely
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
75%
Velikost / rozměry
2,75" D x 1,77" Š x 0,79" V (69,9mm x 45,0mm x 20,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
±0,5%
Výkon (W)
15 W
Regulace zátěže
±1%