KPSA10-24
Číslo produktu DigiKey
285-KPSA10-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KPSA10-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Uitgang 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
KPSA10-24 Modely
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
75%
Velikost / rozměry
2,40" D x 1,55" Š x 0,90" V (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V
Napěťová regulace
±0,5%
Výkon (W)
10 W
Regulace zátěže
±1%