KPSA10-12
Číslo produktu DigiKey
285-KPSA10-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KPSA10-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KPSA10-12 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Univerzální vstup
Výrobce
TDK-Lambda
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
75%
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 4-DIP
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
2,40" D x 1,55" Š x 0,90" V (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, CSA, EN, UL
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
±0,5%
Výkon (W)
10 W
Regulace zátěže
±1%