IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
Číslo produktu DigiKey
285-2227-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IQG48033A120V-1D9-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 396W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Střední sběrnicový převodník DC/DC převodník 1 Výstup 12V 33A 36V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IQG48033A120V-1D9-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 124°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
95%
Typ
Střední sběrnicový převodník
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-DIP, 1/4 Brick
Napětí - vstup (min)
36V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,52" V (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Napětí - vstup (max)
75V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
33A