IQG48025A120V-101-R
Číslo produktu DigiKey
285-2186-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IQG48025A120V-101-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Střední sběrnicový převodník DC/DC převodník 1 Výstup 12V 25A 36V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IQG48025A120V-101-R Modely
Kategorie
Výkon (W)
300 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Střední sběrnicový převodník
Účinnost
94%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 8-DIP, 1/4 Brick
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,52" V (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
25A