IQE4W011A120V-001-R
Číslo produktu DigiKey
285-2226-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IQE4W011A120V-001-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 132W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Střední sběrnicový převodník DC/DC převodník 1 Výstup 12V 11A 18V - 60V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IQE4W011A120V-001-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
90%
Typ
Střední sběrnicový převodník
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-DIP
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,39" V (57,9mm x 36,8mm x 9,9mm)
Napětí - vstup (max)
60V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
11A