I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7C4W012A050V-0F3-R
Popis
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 5 ~ 28V 12A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I7C4W012A050V-0F3-R Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Chladič, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Účinnost
96%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Sixteenth Brick
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,45" D x 1,34" Š x 0,98" V (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
12A
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Výkon (W)
336 W