I7C2W020A120V-P03-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C2W020A120V-P03-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7C2W020A120V-P03-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7C2W020A120V-P03-R
Popis
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 8 ~ 24V 20A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
I7C2W020A120V-P03-R Modely
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Krabice
Účinnost
97%
Velikost / rozměry
1,45" D x 1,34" Š x 0,58" V (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
36V
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
20A
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Výkon (W)
480 W