I7C20A-CC3-EVK-P2
Číslo produktu DigiKey
285-I7C20A-CC3-EVK-P2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7C20A-CC3-EVK-P2
Popis
EVAL BOARD FOR I7C2W020A120VP03R
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
i7C2W020A120V-P03-R i7C DC/DC, Zvýšení nebo snížení 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Výstupní výkon
300W
Výrobce
TDK-Lambda
Napětí - výstup
8V ~ 24V
Řada
Proud - výstup
20A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
9V ~ 36V